اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری

در سال های اخیر کشور ترکیه برای خروج از بحران های اقتصادی که گریبان گیرش شده است؛ در تلاش برای جذب سرمایه های خارجی است. سرمایه گذاری در ترکیه می تواند برای شما و برای این کشور مفید باشد. در این مسیر و برای جذب سرمایه گذار خارجی تغییرات زیادی در قوانین این کشور صورت گرفته است. قوانین مربوط به دریافت شهروندی ترکیه نیز از این دست قوانین بوده است. از طریق سرمایه گذاری در ترکیه شما می توانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید. با توجه به این که این کشور قوانین مربوط به این موضوع را اصلاح کرده است. یا به بیان دقیق تر بسیار راحت‌ تر نموده است. این مقاله را به اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری اختصاص داده ایم. سرمایه گذاری در ترکیه یکی از بهترین راه ها برای اخذ اقامت این کشور است. دراین مقاله با ما همراه باشید. تا  سرمایه گذاری در ترکیه را انجام دهید.

چرا اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری؟

چرا اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری؟

اولین موضوعی که به آن خواهیم پرداخت این است که چرا اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری؛ می تواند برای شما مفید باشد. اولین موضوع به موقعیت جغرافیایی این کشور بر می گردد. که همین موضوع خرید ملک در ترکیه را برای بسیاری جالب توجه کرده است. کشور ترکیه با توجه به موقعیت جغرافیایی خود مورد توجه ایرانیان است.چرا که مزیت مهم نزدیک بودن را دارد. این کشور با قرار گرفتن در میانه دو قاره آسیا و اروپا؛ موقعیت منحصر به فردی را درمیان تمام کشور ها دارد. به این ترتیب می توان گفت ترکیه اصالت را از آسیا و پیشرفت را از قاره سبز به ارث برده است. یکی دیگر از مزیت های این کشور احتمال عضویت در اتحادیه اروپا است. در سال ۱۹۸۷ کشور ترکیه در خواست خود را مبنی بر عضویت خود ارائه داده است.  در سال ۱۹۹۹ تاییده اولیه صورت گرفت و اتحادیه اروپا؛ کشور ترکیه را به عنوان کاندیدای رسمی معرفی کرده است.

از این رو با تصویب نهایی کشور ترکیه به رشد اقتصادی قابل توجهی خواهد رسید. چرا که روابط اقتصادی این کشور با کشور های برتر دنیا رونق قابل توجهی خواهد گرفت. با کشور های اتحادیه اروپا می تواند وارد روابط جدید شود. این مساله باعث شده است بسیاری از سرمایه گذاران؛ برای خرید ملک در این کشور راغب شوند. در حیطه مسایل اقتصادی خرید ملک در ترکیه بسیار مهم است. و این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد. برای کسب اطلاع در این خصوص می توانید مقاله خرید ملک در ترکیه را مطالعه کنید. به این منظور وارد صفحه خرید ملک در ترکیه شوید.

مزایای شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مزایای شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مزایای شهروندی ترکیه که اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری آن را امکان پذیر می کند؛ موضوعی است که در این بخش به آن می پردازیم. اولین موضوع که در این باره می توان به آن اشاره کرد شهروندی مادام العمر است. این مورد بسیار منحصر به فرد است. جالب است بدانید که این امکان قابل انتقال به خانواده نیز می باشد. جالب تر از آن این که نسل‌ های بعدی نیز می توانند از این شهروندی بهره مند شوند. مورد دیگر امکان سفر بدون ویزا به 148 کشور جهان است. که باعث می شود بتوانید به راحتی به بسیاری از کشور ها مسافرت کنند. بدون نیاز به حداقل اقامت یکی دیگر مزیت های شهروندی ترکیه است.  با اخذ شهروندی ترکیه مالک یکی از 30 پاسپورت معتبر جهان خواهید بود. که این مورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پاسپورت ترکیه 10 سال اعتبار دارد که مدت طولانی محصوب می شود.

باید بگوییم این مدت ده ساله قابل تمدید هم می ‌باشد. برخورداری از خدمات پزشکی رایگان نیز امکان دیگری است که دولت ترکیه؛ برای جلب نظر سرمایه گذاران فراهم کرده اند. جالب است به بدانید این امکان یعنی هزینه درمان رایگان برای متقاضی و اعضای خانواده‌اش نیز وجود دارد. برای اخذ شهروندی ترکیه نیازی به اعلام ثروت متقاضی نیست. ترکیه اجازۀ تابعیت دوگانه را هم به افراد  می ‌دهد. برنامه‌ های صندوق بازنشستگی نیزامکان دیگری است که؛ با دریافت شهروندی ترکیه به آن درست پیدا خواهید کرد. ترکیه یک کشور مسلمان است که این موضوع برای بسیاری از ایرانیان اهمیت ویژه ای دارد.

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

قطعا اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری برای بسیاری جذاب است. اما این سوال برای شما پیش می اید که بهترین سرمایه گذاری در ترکیه  کدام است. در این بخش از مقاله به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت. و آیا خرید خودرو در ترکیه درست است یاخیر؟ سرمایه گذاری در ترکیهبه دلایل گوناگون و متعدد برای بسیاری خوشایند است. از جمله آن  دلایل می توان به موقعیت استراتژیک آن اشاره کرد. کشوری که در آسیا قرار دارد اما در آستانه پیوستن به اعضا اتحادیه اروپا است. همین موضوع باعث می شود بازدهی عالی برای سرمایه گذاری شما رخ دهد. این موارد در کنار امکان های مختلف سرمایه گذاری مانند خرید خودرو در ترکیه؛ یکی از اولویت های سرمایه گذاران از سراسر جهان است. که باعث شده است این کشور ب مقصد بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل شود.  بهترین سرمایه گذاری در ترکیه اما کدام است؟ در پاسخ باید  بگوییم که؛

بسیاری از روش های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی در ترکیه بازده بالایی ارائه می دهد. اما  به عنوان سود آور ترین روش های سرمایه گذاری می توان به از سرمایه گذاری در املاک اشاره کرد. همچنین خرید خودرو در ترکیه نیز روش مناسبی است. سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات نیز می تواند پیشنهاد بسیار خوبی برای شما باشد. فعالیت و سرمایه گذاری در بخش نساجی و پوشاک نیز بسیار مناسب است. همچنین بخش گردشگری نیز می تواند انتخاب خوبی باشد. روش دیگر خرید خودرو در ترکیه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص وارد صفحه خرید خودرو در ترکیه شوید.

اخذ پاسپورت با خرید با سرمایه گذای و خرید ملک

اخذ پاسپورت با خرید با سرمایه گذای و خرید ملک

 اخذ شهروندی با خرید ملک یکی از بهترین روش ها است. اقدامی که امکان کار در ترکیه را برای شما فراهم می کند. در ترکیه می توانید خانه های ویلایی و حیاط دار و یا آپارتمان خریداری کنید.  با خرید خانه در ترکیه به ارزش ۴۰۰ هزار دلار می توانید؛ به هدف که اخذ پاسپورت ترکیه است برسید. خوب است این را نیز بدانید که این پاسپورت برای خود و خانواده شما صادر خواهد شد. همچنین مزیت دیگر آن این است که به صورت فوری دریافت صادر می شود. و در کم ترین زمان می توانید آن را دریافت کنید. جالب است بدانید که قانون ۴۰۰ هزار دلاری اخیرا و در ماه آپریل 2022 به تصویب مجلس ترکیه رسیده است. این اقدام دولت ترکیه برای جذب سرمایه گذاران خارجی و تسهیل کار درترکیه صورت گرفت؛ و در واقع تلاشی برای فرار از شرایط اقتصادی ضعیف و فاجعه بار این کشور است.

این قانون یعنی قانون 400 هزار دلاری از ماه می پس از چاپ در روزنامه رسمی اجرا شده است. اما این خرید شرایطی دارد که در ادامه به آن می پردازیم/ ملک خریداری شده حتما باید نقدی خریداری شود. ملک از نظر بدهی مشکلی نداشته باشد. میتوانید چند ملک خریداری کنید و با هم درخواست پاسپورت ترکیه را بدهید. سه دست ملک خریداری شده نباید از شخص خارجی باشد و حتما باید از فرد ترک خریداری کنید. بر روی اون ملک قبلا شهروندی ترکیه گرفته نشده باشد. همچنین با خرید خانه حدود ۲ الی ۳ ماه زمان میبرد که پاسپورت شما صادر شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *