خرید ملک در استانبول

خرید خانه در استامبول

خرید ملک در استانبول یکی از راه های سرمایه گذاری در ترکیه است. سرمایه گذاری در ترکیه هدف بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور است. یکی از شهر های پر طرفدار در این کشور، استانبول است. چنانچه سوالات زیادی در مورد خرید ملک در استانبول دارید؛ در این مقاله به پاسخ آن ها می پردازیم. قصد ما این است که موارد پیرامون آن را به طور کامل بررسی کنیم. از قبیل این که خرید آپارتمان در استانبول بهتر است یا خرید ویلا؟ و یا این پرسش که آیا خرید آپارتمان دست دوم می تواند باعث کاهش هزینه ها شود؟ خرید آپارتمان قسطی در استانبول نیز موضوع دیگری است که مورد بررسی قرار می دهیم؟ با بگوییم بهترین محله ها برای خرید خانه در استانبول کدامیک هستند؟ ارزان ترین و گران ترین مناطق استانبول کجاست؟ شما میتوانید با لارا گروپ، با خیالی راحت خرید ملک در ترکیه را انجام دهید.

خرید خانه در استامبول

خرید خانه در استانبول

اولین موضوعی که به آن می پردازیم خرید خانه در استامبول است. افراد زیادی از سراسر جهان و خصوص ایران اقدام به این کار می کنند. برای هموطنان آذری زبان ما اقدام به سرمایه گذاری در ترکیه توجیه پذیر تر است. چرا که اگر به زبان ترکی مسلط نباشید در بر قراری ارتباط با افراد به مشکل خواهید خورد. موضوع دیگری که برای خرید ملک در استامبول باید به آن توجه داشت؛ آشنایی با این شهر و محله های آن است. با توجه به این موضوع باید بگوییم اگر محله های استانبول را به خوبی نمی شناسید؛ حتما برای خرید ملک دچار مشکل خواهید شد. در این شرایط بهتر است برای خرید ملک به موسسات معتبر مراجعه کنید. گام ابتدایی را راحت و با ریسک کم تر بردارید. مطمئناً سوالات زیادی در ذهن شما است؛ اگر با مطالعه این مقاله به پاسخ سوالات خود نرسیده اید. با ما تماس بگیرید.

قطعا یک موسسه که به صورت تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در ترکیه فعالیت می کند؛ اطلاعات بیشتری از این کشور وشهر استامبول دارد. به طور مثال دقیق تر می داند که مناطق خوب استانبول کجا است؟ و اگر هدف شما سرمایه گذاری است خرید چه ملکی بهتر خواهد بود. یا کاملا اشراف دارد که گران ترین و ارزان ترین مناطق استانبول کجا است؟ برای جواب به تمامی پرسش های شما، ابتدا به معرفی کلی مناطق می پردازیم. و در ادامه ابعاد دیگر این موضوع را بررسی خواهیم کرد. تا با دیدی باز نسبت به مهاجرت به ترکیه اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی: سرمایه گذاری در ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول

خرید آپارتمان در ترکیه بسیار رونق دارد. با توجه به قیمت آپارتمان که بسیار پایین تر از یک خانه ویلایی است؛ افرادی که قصد خرید ملک در استانبول را دارند معمولا آپارتمان خریداری می کنند. یکی از موضوعات مهم در مورد آپارتمان های ساخته شده در ترکیه، کیفیت بالای ساخت آن ها است. از این رو می توان گفت خرید آپارتمان در استانبول یک تصمیم درست به نظر می رسد. و می تواند در کنار این که امکان سکونت بی دغدغه شما در این کشور را فراهم کند؛ می تواند باعث افزایش سرمایه شما نیز شود. اتفاقات پیش آمده در اقتصاد ترکیه و رکود بی سابقه در این کشور در کنار کاهش چشم گیر فعالیت های اقتصادی؛ باعث پایین آمدن قیمت ملک در این کشور شده است. این کاهش قیمت ها به طور مقطعی است. و روند کلی قیمت ها در این کشور صعودی و تصاعدی است که تورم دارد.

 اما کاهش قیمت ها در مقاطعی باعث ایجاد یک فرصت مناسب برای سرمایه گذارای و خرید خانه در استانبول شده است. شاید این پرسش در ذهن شما وجود دارد که خرید آپارتمان در قسمت اروپایی استانبول بهتر است؛ یا خرید آپارتمان در قسمت آسیایی استانبول توصیه می شود؟ در پاسخ باید بگوییم مناطق رده بالا، معمولی و ضعیف در هر دو قسمت وجود دارد. و هیچ دام از بخش های اروپایی و آسیایی استانبول به طور مطلق بر دیگری برتری ندارند. اما به نظر میرسد باید این مناطق را با هم مقایسه کرد تا به نتیجه منطقی تر مناسب رسید.

قیمت آپارتمان در استانبول

 

قیمت آپارتمان در استانبول

 

برای هر خریداری قیمت محصولی که می خرد در الویت است. چرا ارزش هر چیزی در مقایسه با مبلغی که برای پرداخت می شود سنجیده می شود. از این طبیعی است که یکی از بیشترین سوالاتی که از ما در لارا گروپ پرسیده شود؛ قیمت آپارتمان در استامبول باشد. این که قیمت آپارتمان در استانبول چقدر است می توان باعث تصمیم گیری بهتر در خصوص خرید ملک در استانبول شود. البته باید بگوییم که متاسفانه این سوال آن قدر کلی و گنگ است که جوابی دقیق برای آن وجود ندارد. چرا مانند هر شهر دیگری در جهان این شهر نیز پر است از؛ مناطق گران مرفه نشین و ارزان تر. در این شهر مناطق شلوغ و آرام ر کنار هم قرار دارند. همین طور ساختمان های لوکس نیز در این به وفور قابل مشاهده است. و هم چنین ساختمان های قدیمی نیز در استامبول کم نیست. که قیمت متفاوتی دارند.

 اما به طور کلی باید بگوییم که، قیمت آپارتمان در استانبول به نسبت سایر  شهر های ترکیه بالا تر می باشد. بدیهی است که به همان اندازه کیفیت زندگی نیز در کدام از منطق متفاوت خواهد بود. اگر قصد اجاره دادن ملک خود را  دارید؛ اقدام به خرید آپارتمان در مناطق گران تر کنید درآمد حاصل از اجاره بالاتری خواهید داشت. در مجموع باید بگوییم قیمت آپارتمان در استانبول؛ طیف وسیعی از چند صد هزار لیر تا چند صد هزار دلار را شامل می شود. که همین خود باعث می شود برای خرید ملک در استامبول؛ گزینه های زیادی پیش روی شما قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی: خرید خودرو در ترکیه

سایت خرید خانه در استانبول

اگر قصد خرید ملک در استانبول را دارید؛ قطعا کسب اطلاع در این خصوص بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر قصد دارید خرید خانه ارزان را انجام دهید. در استانبول می توانید گزینه های مناسبی را پیدا کنید. پس می توان گفت گزینه های متتعدی را دارید؛ که می توانید با توجه به هدف و بودجه ای که دارید؛ بهترین آن ها را انتخاب کنید. توصیه ما این است که برای خرید ملک در استانبول؛ املاک و مستغلاتی که در حومه این شهر وجود دارد را بررسی کنید. چرا که به طور معمول خانه های مناسبی در این مناطق به فروش می روند. اما اگر بودجه کافی و بیشتری را در اختیار دارید؛ می توانید به خانه های گران تر فکر کنید. خرید خانه در محله های لوکس و لاکچری می تواند پیشنهاد بهتری برای شما باشد. لذت یک زندگی مدرن در این مناطق و محله ها امکان پذیر است.

 همچنین سکوت این محلات آرامش را برای شما به ارمغان آورد. همچنین، در سال های اخیر امکان خرید خانه ارزان نیز فراهم شده است. در بخش اروپایی استانبول املاک خوبی با قیمت مناسب وجود دارند. شما می توانید املاک مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. این خانه ها همراه با وام های ۳ ساله تا ۵ ساله به فروش می رسند. البته باید بگوییم امکان خرید به صورت پیش فروش نیز فراهم شده است. اگر بودجه نقدی کافی در اختیار ندارید می توانید؛ اقدام به خرید خانه ارزان به صورت اقساطی در بهترین محله های استانبول کنید.

قیمت خانه در استانبول

قطعا دانستن قیمت خانه در استانبول، برای خرید ملک در استامبول مورد نیاز است. در این باره باید بگوییم همانند همه شهر های دنیا قیمت املاک استانبول استامبول با توجه به موردی متغیر است. موقعیت ملک و سن آن یکی از موارد است. متریال ساخت نیز در قیمت ملک تاثیر گذار است. دید یا همان چشم انداز آن و عوامل دیگر آن خانه بستگی مستقیم دارد. در این بخش سعی کرده ایم  دید مناسبی از قیمت خانه در استانبول در اختیار شما قرار دهیم. که به طور مثال قیمت ها را تنها از زاویه موقعیت مکانی بررسی نکنید. و عوامل دیگر را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. مناطق مختلف را بررسی نمایید و اطلاعات ملک را نیز همین طور. فروشندگان ملک به طور معمول قیمت فروش خود را با توجه به مواردی که مورد بررسی قرار می دهند. تعیین می نمایند. به طور باید بگوییم  قیمت خانه در استانبول پایین است.

یکی از مزیت های ترکیه و شهر استابول نزدیکی آن به کشورمان است. و به همین جهت سرمایه گذاران خارجی از ایران تمایل بسیاری به سرمایه گذاری در این کشور دارند. و با توجه به شرایط اقتصادی بهتر آن را به کشور هایی همچون عراق، روسیه و قطر ترجیح می دهند. می شود گفت سرمایه گذاران در سال های اخیر به خرید خانه در استانبول  روی آورده اند. قیمت خانه در هر منطقه از شهر استامبول متفاوت است. فاکتور هایی نظیر نزدیکی به مرکز شهر، منظره جنگل، قرار گرفتن در امتداد دریا، و دسترسی به خدمات عمومی قیمت را متغیر می کند.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به ترکیه

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

یکی از روش ‌های کاهش هزینه‌ های مهاجرت و سرمایه گذاری در خرید ملک؛ خریداری کردن آپارتمان دست دوم است. جهت خرید ملک در استانبول می توانید اقدام به خرید خانه های غیر نو ساز کنید. خرید آپارتمان دست دوم در ترکیه می توانید شما را با هزینه های کم تر به اهدافتان برساند. آپارتمان‌ های دست‌ دوم و غیر نو ساز در ترکیه توسط اشخاص حقیقی به فروش می‌ رسند. که می توانید از طریق سایت های فروش خانه در ترکیه آن ها را پیدا کنید. آپارتمان دست دوم در ترکیه به ساختمان‌ هایی گفته می‌ شود که؛ قبلا ساکن داشته است و نوساز نیستند. به اصلاح کلید خورده است و پیش ‌تر مالک خصوصی دیگری در آن سکونت داشته اند. یا ممکن است قبل از شما کسی در آن ساکن نبوده است بلکه؛ از زمان ساخت یک آپارتمان دست دوم چند سالی بگذرد هنوز کلید نخورده باقی‌مانده باشد.

خرید آپارتمان نو ساز مانند کشور ما در ترکیه نیز هزینه های بیشتری روی دست شما خواهد گذاشت. لذا اگر می خواهید با هزینه کمتری در ترکیه سرمایه گذاری کنید؛ می توانید از این امکان استفاده کنید و به جای خرید خانه یا آپارتمان نو ساز؛ اقدام به خرید خانه و آپارتمان دست دوم کنید. از این رو می توان گفت خرید آپارتمان دست دوم در استامبول بسیار مناسب است؛ برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارند. در ادامه مقاله به موضوعات دیگری در این خصوص خواهیم پرداخت. پس ادامه مقاله را هم بخوانید تا در این باره بیشتر بدانید.

حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه در سال ۲۰۲۳ به پول ایران حدود ۲ میلیارد تومان می باشد. در این مقاله تمامی قیمت ها و فایل های خانه ها را بررسی کردیم.
خیر تمام این اخبار شایعه می باشد. ایرانیان نیز مانند شهروندان ترک خانه خریداری شده را مجاز هستند به هرقیمتی و به هر فردی بفروشند.
بله؛ منتهی اقامتی که دریافت می کنید از نوع موقت خواهد بود و پس از یک سال نیز منقضی می شود و متاسفانه امکان تمدید آن نیز وجود ندارد؛ مگر اینکه از راه های دیگر برای اقامت طولانی مدت در ترکیع اقدام کنید.
همانطور که می دانید آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، اما بزرگترین و بهترین شهر از نظر اقتصادی، فرهنگی و تجاری و … استانبول است؛ اینکه کدام یک از این شهر ها را برای زندگی انتخاب کنید به میزان بودجه شما، شرایط و امکانات ملک موردنظرتان و همچنین آینده کاری خودتان و خانواده تان بستگی دارد.
یکی از بزرگترین مزایای خرید ملک در استانبول ترکیه این است که اگر ملک خریداری شده توسط شما حداقل 250 هزار دلار ارزش داشته باشد، در کمتر از سه ماه صاحب شهروندی ترکیه و پاسپورت آن خواهید شد.
از گران‌ترین محله‌های این شهر برای خرید ملک، می‌توان به محله‌های بشیکتاش، ببک، ساری‌یر، ذکریاکوی، آتاکوی و باکرکوی اشاره کرد.
5/5 - (1 امتیاز)

2 در مورد “خرید ملک در استانبول”

    1. قیمت ها کاملا متفاوت هستند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین لارا گروپ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *