دریافت فرانچایز برند خارجی

دریافت فرانچایز برند های خارجی

لارا گروپ یکی از هلدینگ های بزرگ در کشور ترکیه است که خدمات بسیار زیادی را به ایرانیان ارائه میدهد. یکی از این خدمات دریافت فرانچایز از برند خارجی است. دریافت نمایندگی از برند های خارجی یکی از محبوب ترین خدمات هلدینگ لارا گروپ است. بسیار ساده به شما اعلام کنیم که لارا گروپ توانایی دریافت فرانچایز و نمایندگی تمامی برند های بزرگ خارجی مثل apple، استارباکس، نایک، مک دونالد، زارا و … را در سریع ترین زمان ممکن را داریم. دریافت نمایندگی برای شما عزیزان میتواند از تمامی کشور ها و برند دلخواه و محبوب شما باشد. تصور این موضوع که لارا گروپ میتواند نمایندگی چه برند های را برای شما دریافت کند شاید خیلی با توجه به شرایط موجود برای شما قابل باور نباشد. اما میتوانید به لارا گروپ اعتماد کنید و نمایندگی برند دوست داشتنی خود را در سریع ترین زمان و با خیالی آسوده دریافت کنید.

لارا گروپ، نماد اطمینان و اعتماد شما …

دریافت فرانچایز به چه شکلی است؟

دریافت فرانچایز نسبت به برندهای متفاوت قطعا متفاوت است. در واقع هر برند معتبر و بزرگی شرایط ویژه خود را برای دادن نمایندگی دارد. به طور مثال اگر شما بخواهید نمایندگی برند بزرگی مثل مک دونالد را دریافت کنید، در واقع انتظار مشتری از شما همان کیفیت غذای است که داخل آمریکا، دبی و پاریس میخورد. به منظور حفظ کیفیت و همچنین مجاز بودن نمایندگی شما طبق دستورالعمل های این شرکت باید توسط نیرو های متخصصی آموزش داده شوید و در واقع همان کیفیت غذا را به مشتری خود ارائه کنید. همچنین قیمت ها باید منطبق با قوانین و موافقت این برند انجام شود. اما شاید برای شما هم دریافت نمایندگی برند نایک موضوع جالبی باشد. برند نایک برای تاسیس تمامی شعب خود و فروش همان تیک ساده (لوگو شرکت) مبلغ خوبی را دریافت میکند. شما باید برای دریافت امتیاز نمایندگی و فرانچایز برند نایک قوانین زیادی را قبول کنید.

ما در ادامه بیشتر در رابطه با این برند ها و قوانین دریافت فرانچایز از برند های خارجی با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد.

دریافت فرانچایز

دریافت فرانچایز چیست؟

شاید این سوال برای شما واضح باشد که دریافت فرانچایز به چه معنی میتواند باشد. ابتدا باید توضیحاتی را در مورد فرانچایز داشته باشیم. franchise در واقع فرانچایز مبتنی بر یک مفهوم بازاریابی است که می تواند توسط یک سازمان به عنوان یک استراتژی برای گسترش کسب و کار اتخاذ شود. در صورت اجرا، یک فرنچایز دهنده مجوز برخی یا تمام دانش، رویه ها، مالکیت معنوی، استفاده از مدل کسب و کار، برند و حقوق خود را برای فروش محصولات و خدمات برند خود به صاحب امتیاز می دهد. در ازای آن، فرنچایز، هزینه‌های خاصی را پرداخت می‌کند و موافقت می‌کند که از تعهدات خاصی پیروی کند، که معمولاً در یک قرارداد حق رای تعیین می‌شود.

کلمه franchise از مشتقات انگلیسی-فرانسوی – از franc به معنی “رایگان” گرفته شده است و هم به عنوان اسم و هم به عنوان فعل (متعدی) استفاده می شود. برای فرنچایز دهنده، استفاده از سیستم حق رای یک استراتژی جایگزین برای رشد کسب و کار است، در مقایسه با گسترش از طریق فروشگاه های متعلق به شرکت یا “فروشگاه های زنجیره ای”. اتخاذ استراتژی رشد کسب و کار سیستم حق رای برای فروش و توزیع کالاها و خدمات، سرمایه گذاری سرمایه و ریسک مسئولیت فرانچایز دهنده را به حداقل می رساند.

دریافت فرانچایز برند خارجی، به ندرت یک مشارکت برابر است، به‌ویژه در قراردادهای معمولی که در آن فرانشیزکننده یک شرکت خصوصی، غیرشرکتی یا شرکت خصوصی کوچک است. زیرا این امر تضمین می‌کند که امتیازدهنده امتیاز حقوقی و/یا اقتصادی قابل توجهی نسبت به امتیاز گیرنده دارد. استثنای معمول این قاعده زمانی است که امتیاز گیرنده بالقوه یک نهاد شرکتی قدرتمند است که مکان بسیار سودآور و/یا بازار اسیر را کنترل می کند (به عنوان مثال، یک استادیوم ورزشی بزرگ) که در آن امتیازدهندگان آینده نگر باید برای حذف یکدیگر با یکدیگر رقابت کنند.

دریافت فرانچایز از ترکیه

دریافت فرانچایز از ترکیه

کشور ترکیه یکی از کشور های است که با توجه به همسایگی ایران، بسیار مورد محبت و علاقه ایرانیان قرار دارد. این یک احساس دو طرفه بین ملت های ایرانی و ترک است. همچنین تعداد ایرانی های حاضر در کشور ترکیه بسیار بسیار زیاد است. میتوان گفت در جمعیت قالب ایرانیان خارج از کشور، آمار بسیار زیادی از آن مرتبط با کشور ترکیه است. مهاجرت به ترکیه امروز شاید موضوعی باشد که در سر شما هم وجود داشته باشد. یکی از خدماتی که لارا گروپ هم ارائه میکند در واقع همین مهاجرت به ترکیه است. اما در حال حاضر برای دریافت نمایندگی برند های خارجی شما میتوانید از روش های که لارا گروپ ارائه میکند نیز استفاده کنید. ما میتوانیم برای شما فرانچایز هر برندی را دریافت کنیم. دریافت فرانچایز از هلدینگ لارا به صورت مستقیم از کشور ترکیه صادر و انجام میشود.

دریافت فرانچایز از ترکیه میتواند خواص بسیار زیادی حتی داشته باشد. شما میتوانید ضمن ایجاد و دریافت نمایندگی برند های خارجی، یک سرمایه گذاری مطمئن هم داشته باشید. این سرمایه گذاری میتواند هم یک سرمایه گذاری در ترکیه به شمار رود و هم یک سرمایه گذاری روی یک برند معتبر خارجی. در واقع شما میتوانید با سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت فرانچایز از کشور ترکیه یک سرمایه گذاری برد برد را تجربع کنید.

با دریافت فرانچایز برند خارجی میتوانید با استفاده از محبوبیت، اعتبار و کیفیت یک برند معتبر خارجی، کسب و کار خود را از صد شروع کنید!

دریافت نمایندگی برند ریمکس

شرکت ریمکس در ژانویه 1973 توسط Dave Liniger و Gail Main تأسیس شد. ریمکس با مفهوم حداکثر کمیسیون تأسیس شد، به این معنی که نمایندگان تقریباً تمام کمیسیون های خود را نگه می دارند و به کارگزار خود سهمی از هزینه های دفتر را می پردازند. نه اینکه سهمی از کمیسیون هر فروش را به کارگزار خود بپردازند، که در ساختمان های مسکونی رایج است. املاک. این شرکت در دو سال به 100 فرنچایز افزایش یافت. RE/MAX اولین کنفرانس خود را در سال 1976 در لاس وگاس برگزار کرد که به یک رویداد سالانه تبدیل شد. در آوریل 2010، دولت اوباما برنامه “جایگزین های سلب حق مسکن با قیمت مناسب” (HAFA) را اعلام کرد. روزی که این اعلامیه اعلام شد، رهبران وزارت خزانه داری ایالات متحده و بانک آمریکا در یک پخش زنده و ملی که جزئیات این ابتکار را در مقر RE/MAX در دنور شرح می داد، شرکت کردند.

برند بزرگ ریمکس تا سال 2011، این شرکت بیش از 6000 امتیاز داشت. ما در مجموعه هلدینگ لارا گروپ با توجه فعالیت گسترده خود یکی از نمایندگی های رسمی ریمکس در ترکیه هستیم. حتی میتوانیم امروز اعلام کنیم که ما اولین نمایندگی ریمکس در ترکیه هستیم. ما میتوانیم بهترین کیفیت خدمات ملکی را نیز برای شما به ارمغان آوریم. حتی شما هم میتوانید فرانچایز برند ریمکس را از لارا گروپ دریافت کنید. شما هم متیوانید یکی از نمایندگان مجموعه شرکت ریمکس باشید.

بخش پیشنهادی: نمایندگی ریمکس در ترکیه

دریافت فرانچایز اپل

دریافت فرانچایز شرکت اپل!

شرکت اپل یکی از شرکت های بزرگ در حوزه لوازم الکترونیکی است. تصورات برخی از افراد این است که دریافت فرانچایز شرکت اپل غیر ممکن است. اما ما در هلدینگ لارا گروپ توانایی دریافت فرانچایز ابن شرکت بزرگ را هم داریم. دریافت فرانچایز و نمایندگی رسمی شرکت اپل ان جیزی نیست که در حال حاضر در کشور ایران میبینید. در واقع میشود گفت که داشتن نمایندگی این شرکت بزرگ و معتبر یک مغازه خورده فروشی نیست. شما در ابتدا باید به عضویت این شرکت بزرگ در بیاید تا سپس بتوانید نمایندگی رسمی این شرکت را دریافت کنید. دریافت نمایندگی اپل هم هزینه های بسیار بسیار سنگینی را دارد. 

اگر شما یک کارآفرین تازه کار یا یک فرد تجاری با تجربه هستید که می خواهید دارایی های خود را متنوع کنید، احتمالاً از خود پرسیده اید که “آیا حق امتیازها سرمایه گذاری خوبی هستند؟” پاسخ ساده این است که بله، به خصوص اگر یک فرصت عالی برای خود ایجاد شود.

 

دریافت فرانچایز شرکت اپل چقدر هزینه دارد؟

در طول دوره زمانی نشان داده شده، اپل 220 فروشگاه افتتاح کرد و 1.9 میلیارد دلار برای تجهیز آنها هزینه کرد. این حدود 8.5 میلیون دلار برای هر فروشگاه است. در حال افزایش است بنابراین احتمالاً اخیراً به 10 میلیون دلار نزدیک شده است. که البته این هزینه 10 میلیون دلاری صد در صد تمام هزینه شما نیست. شما نیاز به یک فضای بسیار شیک، لوکس، بزرگ و در یک مکان اصلی در یک شهر شلوغ باشد. هزینه این بخش به خودی خود بسیار زیاد است. 

دریافت فرانچایز از تمامی برند ها!

دریافت فرانچایز موضوعی است که طی چند دهه اخیر بسیار مهم و قوت گرفته است. از همین جهت هم بسیاری از شرکت های بزرگ، معتیر و قدیمی حالا پس از رشد اقدام به تاسیس شعبه و اعطای نمایندگی در سراسر دنیا میکنند. دریافت نمایندگی برند های خارجی، امروز شاید نکته بسیار مهمی در خود دارد. آن هم افزایش سرمایه شما پس از سرمایه گذاری بدون ریسک است. دریافت فرانچایز از برند های خارجی معتبر، شاید هزینه کمی برای شما نداشته باشد، اما قطعا سودآور است. علل مختلفی نیز برای این موضوغ میتوان آورد و اولین علت آن هم عدم نیاز به تبلیغات و بازاریابی و خاک خوری برای جذب مشتری است. شما میتوانید با داشتن نمایندگی و فرانچایز یک برند معتبر جهانی مشتریان بسیار زیادی را در سراسر جهان داشته باشید. پس این یک سرمایه گذاری کوتاه با سوداوری بسیار زیاد و بدون هیچ ریسکی است.

حال ما در لارا گروپ قصد داریم تا کمک ویژه و شایانی به شما عزیزان کنیم. شما میتوانید با دریافت فرانچایز با کمک لارا گروپ شروع به یک سرمایه گذاری بی دغدغه و آسان کنید. پس اگر شما هم به دنبال دریافت نمایندگی برند خارجی معتبر هستید، همین حالا لارا گروپ تضمین دریافت آن را برای شما صادر میکند.

دریافت فرانچایز استارباکس

دریافت نمایندگی برند استارباکس

یکی از برند های بسیار معتبر و معروف در دنیا که شما میتوانید اقدام به دریافت فرانچایز آن کنید، برند محبوب استارباکس است. امروز در کل دنیا کمتر کسی هست که اهل قهوه باشد و استارباکس را نشناسد. شاید شما هم دلتان بخواهد که در یک خیابان بارانی در یک هوای مطلوب یک لیوان استارباکس در دستانتان باشد و طعم مطلوب قهوه را بچشید. این برای بسیاری از مردم جهان مطلوب و دلچسب است. این برند هم بیش از 10 هزار شعبه در سراسر جهان دارد. اما شما میتوانید یکی از این شعبه های این برند محبوب باشید. دریافت نمایندگی استارباکس شرایط خاص و ویژه ای را دارد که ما در لارا گروپ آن را برای شما بسیار سهل و آسان میکنیم.

استارباکس، طعم دلچسب یک قهوه گرم …

دریافت نمایندگی برند مک دونالد

مک‌دونالدز یک زنجیره آمریکایی چندملیتی فست فود است که در سال 1940 به عنوان یک رستوران تحت مدیریت ریچارد و موریس مک‌دونالد در سن برناردینو، کالیفرنیا، ایالات متحده تاسیس شد. آنها نام تجاری خود را به عنوان یک غرفه همبرگر تغییر دادند و بعد ها شروع به دادن فرانچایز مکدونالد و اعطای نمایندگی کردند. در سال 1955، Ray Kroc، یک تاجر، به عنوان یک نماینده حق رای دادن به شرکت پیوست و شروع به اعطای نمایندگی مک دونالد به صورت گسترده تری کرد. رستوران های مک دونالد در 120 کشور و منطقه هستند و هر روز به 68 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهند. مک دونالد دارای 38 هزار رستوران در سراسر جهان است که تا پایان سال 2020 بیش از 230000 نفر را استخدام کرده است.

در مجموع 2770 مکان تحت مالکیت شرکت و 35085 مکان دارای امتیاز وجود دارد که شامل 21685 مکان است که به فرنچایزهای معمولی مک دوتالد، 7225 مکان دارای مجوز رسمی مک دونالد و 6175 مکان دارای مجوز فرانچایز مک دونالد برای وابستگان خارجی است. اما امروز شما هم میتوانید با دریافت فرانچایز برند خارجی مکدونالد، یکی از نمایندگان رسمی این برند باشید.

دریافت فرانچایز مکدونالد
دریافت فرانچایز نایک

دریافت نمایندگی نایک

نایک یکی از بزرگترین تولید کنندگان پوشاک ورزشی و اسپرت در سراسر جهان است. شاید کمتر کسی در دنیا باشد که نام این شرکت بزرگ به گوشش نخورده باشد. نایک یک مدل فرانچایز برد-برد را برای کارآفرینان اجرا می کند. این مدل به خودی خود سودآور است و حداقل تضمین بازگشت سرمایه را فراهم می کند. به طور کلی، این شرکت با صاحبان املاک یا خرده فروشانی که می خواهند محصولات خود را از طریق فروشگاه های خود خرده فروشی کنند، کار می کند. اما هزینه تاسیس نمایندگی برند نایک با دریافت امتیاز برند نایک چقدر است؟ سرمایه گذاران جدید نایک باید حداقل 500 هزار دلار سرمایه گذاری اولیه یا 50 هزار دلار در سپرده های سرمایه گذاری مکرر انجام دهند. اما ما در هلدینگ لارا این خدمات را با کمترین هزینه برای شما انجام خواهیم داد.

شما میتوانید فرانچایز برند نایک، ادیداس، پوما، زارا و … را به راحتی و با کمترین هزینه از طریق لارا گروپ دریافت کنید.

سوالات متداول دریافت فرانچایز های برند خارجی

هلدینگ لارا گروپ با توجه به درخواست شما میتواند برند محبوب شما را البته طبق شرایطی که شما دارید، برای شما دریافت کند. ما در واقع یک هلدینگ بزرگ برای دریافت انواع فرانچایز های رسمی و معتبر در دنیا هستیم.

از نایک تا پوما، از اپل تا سامسونگ، از مک دونالد و استارباکس و هر برند معتبر جهانی دیگر که حق امتیاز و نمایندگی یا همان فرانچایز را صادر کند ما میتوانیم در سریع ترین زمان آن را برای شما دریافت کنیم.

Rate this page