نمایندگی ریمکس در ترکیه

نمایندگی ریمکس در ترکیه

مجموعه ریمکس یکی از بزرگترین مجموعه های ملکی در جهان است. ما با افتخار اعلام میکنیم که با سال ها سابقه کار امروز جز یکی از نمایندگان شرکت بزرگ ریمکس هستیم. لارا گروپ اولین نماینده رسمی ایرانی ریمکس در کشور ترکیه است. امروز مجموعه لارا گروپ که جز بزرگترین معامله گران در صنعت ملک در ترکیه به شمار میرود، مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در ترکیه قرار گرفته است. ما نیز با پشتکار، صداقت و رضایت شما عزیزان موفق به دریافت نمایندگی ریمکس در ترکیه شدیم. شرکت remax با همراهی شما عزیزان امروز نماد اعتمادی برای مجموعه بزرگ لارا گروپ و سرمایه گذاران مشتاق به سرمایه گذاری در ترکیه شده است. سرمایه گذاری در ترکیه، یکی از کوچک ترین خدماتی است که امروز لاراگروپ بر عهده دارد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید، به صفحه سرمایه گذاری در ترکیه مراجعه کنید.

لارا گروپ، نماد اطمینان و اعتماد شما …

شرکت ریمکس چیست؟

شرکت ریمکس یک مجموعه بزرگ آمریکایی در حوزه املاک است. این شرکت بزرگ در واقع بزرگترین شرکت املاک در کل دنیا به شمار میرود. ریمکس دارای نمایندگی های بسیاری در سر تا سر دنیا است. ما نیز اولین نماینده ایرانی این شرکت در کشور ترکیه هستیم. همچنین در صورت تاسیس شعبه از این شرکت در ایران نیز، اولین نمایندگی ریمکس را در ایران خواهیم داشت. اما اکنون شرکت ریمکس با تاسیس شعب مختلف در سراسر جهان و همچنین دادن نمایندگی به شرکت های معتبری همچون لارا گروپ، باعث ایجاد تحولی نوین در صنعت سرمایه گذاری املاک شده است. ریمکس یک شرکت سهامی عام و بسیار بزرگ در کشور آمریکاست. این شرکت بزرگ بیش از  500 نیرو کاز مستقیم دارد. همچنین این مجموعه بزرگ با بیش از داشتن 400 شعبه و نمایندگی در سراسر جهان، جز برترین شرکت های ملکی دنیا است.

شرکت بزرگ remax در سال 1973 تاسیس شد و امروز بزرگترین شرکت املاک در کل دنیا است. این شرکت در بازار های بورس امریکا نیز حضور دارد و جز سهامی عام نیز میباشد.

شرکت ریمکس

نمایندگی رسمی ریمکس در ترکیه

شرکت های بزرگ ملکی بسیاری در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت نمایندگی رسمی شرکت remax هستند. به خصوص در کشور ترکیه به علت داغ بودن بازار های مالی و سرمایه گذاری و ملکی، شرکت های بزرگی مایل به دریافت نمایندگی این شرکت هستند. اما دریافت نمایندگی ریمکس در ترکیه کار ساده ای نیست. با توجه به بالا بودن رقابت ملکی در کشور ترکیه هر کسی نمیتواند نماینده شرکت ریمکس باشد. برای دریافت نمایندگی remax در کشور ترکیه باید شرایط لازم را داشته باشید. اولین شرط آن داشتن 10 سال سابقه کاری مفید است. یعنی شرکتی که در حوزه خرید ملک در ترکیه فعالیت دارد باید 10 سال سایقه کاری مداوم یعنی حداقل یک قرار خرید ملک در ترکیه در طول هر ماه را داشته باشد. از دیگر شرایط آن نیز ثبت قرار داد ملکی آن هم بالای 200 تا است.

شرکت های ملکی باید موفق به ثبت بیش از 200 قرار داد خرید ملک در ترکیه شده باشند تا بتوانند یکی از نمایندگان رسمی شرکت remax باشند. اما اصل های بسیاری دیگر مثل صداقت و رضایت مشتریان از خدمات خرید و فروش ملک های شما است که قدم نهایی را در دریافت این نمایندگی برمیدارد. رعایت اصل صداقت در خرید و فروش انواع ملک همیشه اصل مهم و اساسی برای شرکت ما بوده است. ما امروز مفتخر به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ملکی به شما دوستان همیشگی هستیم. اگر شما عزیزان نیز قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، پیشنهاد ما به شما عزیزان مراجعه به صفحه خرید ملک در ترکیه است. برای مراجعه به این صفحه میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نماینده ایرانی ریمکس در ترکیه

لارا گروپ، اولین نمایندگی remax در ترکیه

لارا گروپ با افتخار اعلام میکند که اولین نمایندگی رسمی ایرانی شرکت ریمکس در ترکیه است. ما امروز در مجموعه هلدینگ لارا مفتخریم که با عنوان یک شرکت ایرانی فعال در ترکیه موفق به دریافت فرانچایز و نمایندگی remax در ترکیه شده ایم. خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور، جز اهداف بسیار بزرگ و والای مجموعه لارا است. ما امروز جز خانواده ریمکس و تحت لیسانس و زیر پرچم این مجموعه بزرگ قادر به انجام بزرگترین فعالیت های ملکی هستیم. نام و اعتبار این شرکت آمریکایی و آوازه آن به قدری رسا و خوش نام است که شما عزیزان میتوانید با تکیه بر این اعتبار، خرید خود را به صورت کامل آنلاین و حتی غیر حضوری انجام دهید. امروز تمامی خدمات لارا گروپ تحت نظر مجموعه بزرگ و معتبر ریمکس باب بالانرین کیفیت و بهترین شیوه آن انجام میشود.

خدماتی که در مجموعه لارا به شما عزیزان عرضه میشود، اعم از خرید ملک و سرمایه گذاری، تحصیل و کار، دریافت فرانچایز از شرکت های مختلف، خرید خودرو و … امروز زیر پرچم این مجموعه بزرگ است. این شرکت بزرگ در سال 1973 توسط دیو لینیگر و گیل اِی لینیگر در شهر کلرادو آمریکا تاسیس شد. این مجموعه بزرگ امروز بیش از 500 نفر نیرو مستقیم در همان شهر و در یک ساختمان مرکزی بزرگ است. این مجموعه گسترده امروز توسط فردی با نام نیک بیلی به عنوان مدیر اجرایی این شرکت مدیریت میشود. همچنین تمامی امور شعب و نمایندگان توسط شخص مدیر اجرایی شرکت تحت نظارت میباشد.

اولین نمایندگی ریمکس در ترکیه
مهاجرت به ترکیه با ریمکس

مهاجرت به ترکیه با ریمکس

امروزه در دنیا بسیاری از افراد قصد مهاجرت به ترکیه را دارند. مهاجرت به ترکیه شاید در نظر کار ساده ای باشد. اما در ادامه کار و زمانی که جدی تر میشود کار کمی دشوار است. یکی از راه های مهاجرت به ترکیه با شرکت remax است. این شرکت بزرگ آمریکایی در زمینه های مختلف ملکی با لارا گروپ همکاری دارد. از همین رو نیز هلدینگ لارا میتواند تمامی کار های مهاجرت به ترکیه را از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک تحت نظارت شرکت ریمکس برای شما انجام دهد. شما میتوانید به راحتی و در کمال آرامش تمامی کار های اقامت در ترکیه خود را به دست مجموعه هلدینگ لارا گروپ را برای خود و خانوادتان به دست لارا گروپ بسپارید. ما بهترین و کامل ترین خدمات را در این زمینه برای شما و عزیزانتان ارائه میکنیم.

لارا گروپ معتبر ترین شرکت مهاجرت به ترکیه برای ایرانیان…

لذت خرید خانه با لارا گروپ و remax

خرید ملک در ترکیه شاید امروز کار به نسبت ساده ای باشد. اما خرید ملک از هلدینگ لارا گروپ امروز میتواند برای شما طعم آرامش و اطمینان خاطر را داشته باشد. تمامی ملک های که توسط مجموعه لارا هلدینگ تحت نظارت شرکت ریمکس به فروش میرسد، باید استاندارد های خاصی را داشته باشند. انجام معاملات امن نیز میتواند به صورت مستقیم توسط این مجموعه حتی به صورت آنلاین انجام شود. هر چند این فعالیت توسط مجموعه ریمکس پشتبانی میشود اما پرداخت آن برای شما عزیزان از ایران ممکن است کمی دشوار باشد. از همین رو تمامی ملک های که در ترکیه تحت نظارت ریمکس هستند توسط شرکت لارا به فروش میرسند و انجام تمامی فعالیت های حقوقی ان به عهده ما است. 

نمایندگی ایرانی رسمی remax

سوالات متداول ریمکس

ما به عنوان اولین نمانیده و فرد ایرانی هستیم که عضو مجموعه ریمکس و تحت نظر این شرکت بزرگ آمریکایی هستیم که در کشور ترکیه فعالیت میکنیم.

میتوان گفت 100درصد! شما میتوانید با خیالی آسوده ملک خود را از اولین و معتبر ترین نماینده ایرانی ریمکس تهیه کنید.

دفتر نمایندگی ریمکس در کشور ترکیه واقع در شهر استانبول میباشد.

4.8/5 - (120 امتیاز)